Albanian English German

Aktivizo Nofken/Nickun për Zemra-Chat

Me këtë formular mundeni të aktivizoni/ndryshoni fjalëkalimin/password-in e Nofkes/Nickut qe keni në përdorim tek Zemra-Chat.

Na dërgoni  Nofken, një fjalëkalim/password edhe E-Mail adresen qe keni perdor gjatë regjistrimit. Ne mundsisht mbrenda 24 Orëve do ju aktualizojm fjalëkalimin dhe nga tani do të mundeni të kyçeni në Zemra-Chat me Nofken/Nickun e juaj.

CAPTCHA

Regjistrohu falas!

 • Zgjeroje dhe thellojë rrjetin tuaj
 • Shikoni profilet dhe shtoni miq të rinj
 • Shpërndaj foto dhe video me komunitetin
 • Krijo grupin tuaj dhe behu antarë në grupet tjera

Kyçu në profilin tëndAktivitetet e fundit

 • per zemrushen time Borbardhen mpuq e kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  Meda - M'puc e ki (Official Video HD) 03:12
  Meda - M'puc e ki (Official Video HD) Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Produced by Emracom
  videos Para 2 orë
 • Me këtë këngë e përshëndes mikun ,shokun tim më të mirë Robertin... M'puc e ki!!!
  Shyrete Beluli Ah gurbet 03:46
  Shyrete Beluli Ah gurbet Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane
  videos Para 4 orë
 • Për Mbesë time të bukur Denisën...Më mungon shumë ♥♥
  Mahmut Ferati-Me mungon me mungon (HD) 03:55
  Mahmut Ferati-Me mungon me mungon (HD) Mahmut Ferati-me mungon me mungon
  videos Para 5 orë
 • Për Ty Sy Bukura ime...M'puc e ke ♥♥
  Shkumbin Ismaili - E bukura ime 03:33
  Shkumbin Ismaili - E bukura ime Shkarko ne iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/bindem/id918273992 Faqja zyrtare ne Facebook : https://www.facebook.com/shkumbinismailiOfficial Music & Lyrics : Shkumbin Ismaili Shkumbin Ismaili Ndoshta Gabova new albumi bindem
  videos Para 5 orë
 • ka ndryshuar fotografinë e profilit.
  profile Para 8 orë
 • Viisii_Ger xhenazeee po gjall jammm pse rejaa te djegt heeeeee hahahahaha
  profile Para 20 orë
 • Ti per mua je yll bote ....Eja shpirt tek zemra jote ..Une te dua me gjithe shpirt ....te kam afer nate dhe dite ....!!!!
  profile Para 22 orë
 • Nje loqk e kam ..nje loqk e quaj ...NJe zemer e kam ..ne zemer e ruaj .....Nje shpirt e kam ...me shpirt e dua ....Nje yllnesh e kam ..dhe ajo esht vetem per mua .....!!!!!
  profile Para 23 orë
 • Ata qe zihen duhen me shume ...Per ty mund te heq dore nga cdo gje ...Por kurre nga ti ..!!...Kur dy zemra duhen asgje nuk i ndan .....
  profile Para 23 orë
 • Vorr aje xhall hahahahahah, ta marrt xoti qpiertin,e t'kallt reja hooo
  profile Para 1 ditë
 • ku je mojjjjjjj pse spo hyn Chat po veq der ktuu ncncncnc kam me tu idhnuuu
  profile Para 1 ditë
 • ka ndryshuar fotografinë e profilit.
  profile Para 1 ditë
 • Meda - Fajtor jam 03:48
  Meda - Fajtor jam https://www.facebook.com/pages/Emra-Com
  videos Para 1 ditë
 • Gena - Te kam dashuri ft. Ervin Gonxhi 04:19
  Gena - Te kam dashuri ft. Ervin Gonxhi Composer : Ervin Gonxhi Lyrics : Ervin Gonxhi Video Production : AK Filmwork Audio Production : Threedots Productions Music video for Te kam dashuri ft. Ervin Gonxhi performed by Gena. Site: http://www.threedots.al Copyright (C) 2015 Threedots Pro ...
  videos Para 1 ditë

Komentet per fotografi

Formulari kontaktues!

Nësë keni pyetje, probleme me regjistim ose deshironi të bashkepunoni me ne, mos hezitoni të na kontaktoni neformularin e meposhtem. Do t'ju pergjigjemi sa më shpejt që të jetë e mundur.

Komentet e videove