Albanian English German

Regjistrohu falas!

 • Zgjeroje dhe thellojë rrjetin tuaj
 • Shikoni profilet dhe shtoni miq të rinj
 • Shpërndaj foto dhe video me komunitetin
 • Krijo grupin tuaj dhe behu antarë në grupet tjera

Kyçu në profilin tëndAktivitetet e fundit

 • wow wow,,ahh sexy lady,,opaaaaaaaaaaaaaaa..
  Gezuar 2015: Daim Lala - Shum merzitem 03:41
  Gezuar 2015: Daim Lala - Shum merzitem Vizioni&Libonia: https://www.facebook.com/VizioniLibonia Publisher: OnAir Music https://www.facebook.com/OnAirMusic Vizioni & Libonia 2015
  videos Para 1 orë
 • Gjyste Vulaj - Mos e kerkoni jeten tek vdekja (Official video) 03:36
  Gjyste Vulaj - Mos e kerkoni jeten tek vdekja (Official video) Abonohu ne TV Blue Sky ne YouTube - http://bit.ly/abonohu Behuni fans ne Facebook - http://bit.ly/tvbluesky Shikoni TV BLUE SKY Live - http://www.blue ...
  videos Para 2 orë
 • videos Para 6 orë
 • Enis Bytyqi - "2012 su bo kijamet" //// Official Video //// 03:51
  Enis Bytyqi - "2012 su bo kijamet" //// Official Video //// Facebook: https://www.facebook.com/ProduksioniARBONI Publisher: OnAir Music https://www.facebook.com/OnAirMusic https://www.facebook.com/ProduksioniAR ...
  videos Para 6 orë
 • Sinan Vllasaliu ft. Vjollca Haxhiu - Nanush (Official Video HD) 03:12
  Sinan Vllasaliu ft. Vjollca Haxhiu - Nanush (Official Video HD) Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Produced by Emracom Music by Alban Furtuna Lyrics: Fatmir Muja Intro performed by Valton Krasniqi
  videos Para 6 orë
 • Muhabbet - Tschuldigung 03:18
  Muhabbet - Tschuldigung Das Lied "Tschuldigung" ist vom neuen Album "Universum" nur exklusiv auf www.muhabbet84.com zu erwerben. Bei Infos & Rückfra ...
  videos Para 12 orë
 • Muhabbet - Schau hin 03:59
  Muhabbet - Schau hin Music video by Muhabbet performing Schau hin. (C) 2007 SONY BMG MUSIC ENTERTAINMENT (GERMANY) GmbH
  videos Para 12 orë
 • Muhabbet - Schau hin 03:59
  Muhabbet - Schau hin Music video by Muhabbet performing Schau hin. (C) 2007 SONY BMG MUSIC ENTERTAINMENT (GERMANY) GmbH
  videos Para 12 orë
 • Muhabbet - deine Liebe (Official Video in 4K) 04:22
  Muhabbet - deine Liebe (Official Video in 4K) Aus dem aktuellen Album #imtraumgesehn ► Itunes: https://itunes.apple.com/de/album/imtraumgesehn/id723428197 ► http://www.muhabbet84.com ► https://ww ...
  videos Para 13 orë
 • Shkurta Gashi & Albanota - Shko Ti i Dashur 2010 05:54
  Shkurta Gashi & Albanota - Shko Ti i Dashur 2010 12 Shkurte Gashi & Albanota - Shko Ti i Dashur 2010 By_____ Vlorentin Vladi TINI Kenan Bytyqi Altuna Sejdiu Ingrid Gjoni Ciljeta Xhilaga Elvana G ...
  videos Para 13 orë
 • 1 SMS per "disa" Vajza.. Plz Lexojeni ..
  Mos bej like po nuk e lexove...
  -Sa te pavlera beheni ndonjeher ... Ose ndoshta jeni ...
  Mendoni se sa her zihesh me prindrit ata e kane
  fajin ...!!!
  Mendoni se duke ber gjerat fshehtas vllait apo babit ,,,
  jeni te zgjuara apo te shkathta ...!!!
  Mendoni se shoqeria e keqe ka m shum rendsi se
  librat ...!!! Mendoni se te rrini 2 or para pasqyres
  behe
  profile Para 13 orë
 • ..................Nuk kam shum miq ,jane me pak se gishtat e nje dore ,por miqt e mi dhe shoqeria ime esht si pjes e imja ..................Ajo cfar jeta me ka mesuar ne se shumti ,eshte te jem e duruar !Ajo cfar familja me ka edukuar qe ne te vegjel esht te dua dhe te respektoj edhe ata qe nuk veprojn njesoj me mua !Te kesh shum shok nuk esht ndonje merit e madhe .Por te kesh te tille dhe disa te
  profile Para 13 orë
 • B2N ft Best T - Nuse (Official Video) 03:03
  B2N ft Best T - Nuse (Official Video) https://www.facebook.com/B2N.Beatz
  videos Para 13 orë
 • Um mich zu begreifen, brauchst du Geduld. Um mich traurig zu machen, brauchst du meine liebe. Um mich zum Lächeln zu bringen, brauchst du mein Vertrauen. Um mich an dich denken zu lassen, brauchst du ein Stück von meinem Herzen. Um mich in deinem leben zu haben, brauchst du von allem ein bisschen.
  — ndjehet i/e lumtur.
  profile Para 13 orë
 • Nëse jeta të dhuron një person të veçantë,
  `mbaje fort sepse të humbasësh dikë është e
  ``lehtë, por të gjesh një të tillë është shumë e
  `vështirë.
  profile Para 13 orë

Komentet per fotografi

Formulari kontaktues!

Nësë keni pyetje, probleme me regjistim ose deshironi të bashkepunoni me ne, mos hezitoni të na kontaktoni neformularin e meposhtem. Do t'ju pergjigjemi sa më shpejt që të jetë e mundur.

Komentet e videove